Kapat
Teknoloji 2

Sanal Pos Nedir

Sürekli gelişmekte olan teknolojinin sunduğu avantajlar bir hayli artmaya başladı. Artık satıcılar internet üzerinden de satış yapabilmekte. Ödeme sistemleri için ise çok kolay ve hızlı bir yöntem olan Sanal pos kullanılıyor. Bu yazımızda Sanal Pos Nedir sorusuna cevap vermek istedik.

Sanal Pos Nedir

E-ticaret yapabilmeniz için oluşturulmuş ödeme sistemidir. Sanal pos nedir sorusu için bu yazımızda detaylı bilgiler vereceğiz. Sanal pos nedir ve sanal pos sistemi nasıl çalışır. Sanal pos ile müşterilerinizden online ödeme alabilirsiniz. Online ödemeyi müşterileriniz kredi kartı ile yapmaktadır. Eğer ticaret ile ilgili bir web siteniz var ise sanal pos sizin için oldukça iyi bir alternatiftir. Sanal Pos Nedir konumuzda tüm detaylar sizlerle.

Sanal Pos Nasıl Alınır

Sizde web siteniz için sanal pos almak istiyorsanız sanal pos nasıl alınır başlığı altında neler yapabileceğinizi anlatacağız. Sanal pos alabilmeniz için sanal pos sağlayıcıları mevcuttur. Bu sağlayıcılar kendi komisyonlarını alarak sizinle çalışır. Sanal pos için size tavsiye edeceğimiz bazı sağlayıcılar olacak. Bu şekilde sizde kendi web sitenizin online ödeme sistemini başarılı bir şekilde aktif edebileceksiniz. Bazı sağlayıcılar vergi numarası isteyebilmekte, vergi numarası istemeyen sağlayıcılar ise komisyon oranını fazla alabiliyor. Ayrıca her sağlayıcı size anlık ödeme yapmayabiliyor. Belirli günlerde ödeme yapan sanal pos sağlayıcıları mevcut. Tabi ki günlük ödeme alabileceğiniz sağlayıcılar da var. Ancak her web sitesine onay vermeyebiliyorlar. Sizin için kaliteli ve güvenilir sağlayıcıları listeliyoruz.

Vergisiz Sanal Pos Veren Sağlayıcılar

Eğer bir vergi levhası yok ise bu durumda vergisiz sanal pos alabileceğiniz bazı vergisiz sanal pos sağlayıcıları bulunuyor.

Vergisiz Sanal Pos Sağlayıcıları :

Sizde vergi levhanız olmadan Shopier ile online ödeme alabilirsiniz. Shopier ile çoğu platformda ödeme alabilirsiniz. Shopier içerdeki paranızı talep etmeniz halinde her hafta Çarşamba günleri yatırır.

Bir diğer vergisiz alabileceğiniz sanal pos ise Payu. Web sitenizde entegrasyonu var ise sanal pos başvurusu yaparak ödeme alabilirsiniz.

Çok popüler olan ve extra ödeme avantajları olan bir sağlayıcıdır. Mobil ödeme sistemi mevcuttur. Sizde başvuru yaparak bilgi alabilirsiniz.

Param pos ile aynı şekilde vergi levhanız olmadan sanal pos alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için başvuru yapabilirsiniz.


Sanal Pos Alabilmeniz İçin Şartlar

Elbetteki sanal pos alabilmeniz için bazı şartlar bulunuyor. Bu şartlar dolandırıcılık vakalarını en aza indirmek vb. suçların önüne geçmek içindir.

Sanal Pos Şartları :

 • Web Sitenizde +18 İçerik Olmamalıdır.
 • Yasa Dışı Kumar , Bahis Türünde İçerik Olmamalıdır.
 • Yasa Dışı Ürünler Olmamalıdır.
 • Web Sitenizin Domain Yaşı En Az 6 Ay Olmalıdır.
 • Ziyaretçi Şikayetleriniz Fazla Olmamalıdır.

Bu şartlara uyduğunuz sürece sanal pos alabilirsiniz.

Değerli okurlarımız diğer teknoloji yazılarımız için teknoloji kategorisine bakabilirsiniz.

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 5 Ortalama: 5]
Avatar

{kamilmutlu}

“Sanal Pos Nedir” üzerine 2 yorum

 1. Avatar Osman dedi ki:

  Cok yararlı bi yazı olmuş, Allah sizden razı olsun 🙏

  1. Avatar kamilmutlu dedi ki:

   Teşekkürler Osman Bey.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir