Kapat
Teknoloji Haberleri 0

Redmi İlk Monitörü’nü Üretmeye Başladı (Display 1A)

Dünya genelinde uygun fiyatlarda telefonları veya elektronik ürünleri performans bakımından olsun Şık Görünen Telefonları ile bilinen Redmi durmak bilmiyor. Geçtiğimiz günlerde yeni çıkardığı Uygun Fiyatlı Redmi (Display 1A) modeli monitörü sundu.

Xiaomi Redmi Display 1A Monitör

Xiaomi ilk defa PC bileşen alanına girdi. Yeni Redmi Ekran 1A’da 23,8 inç full HD IPS LCD panel var. Üç tarafta çok ince çerçevelere sahiptir ve alt çene nispeten daha kalındır. Xiaomi, monitörün en ince noktasında 7.3 mm olduğunu iddia ediyor. Monitör 178 derecelik bir görüş alanına sahiptir ve düşük mavi ışık emisyonları için TUV Rheinland sertifikalıdır.

Redmi Ekran 1A’nın 16: 9 en boy oranı, 60Hz yenileme hızı, 250cd / m² parlaklık, 1000: 1 kontrast oranı ve 6 ms tepki süresi vardır. Bu monitör ayrıca 3 yıl garantilidir. VGA ve HDMI bağlantı noktalarının yanı sıra bir güç düğmesi ve arkada güç girişi bağlantı noktası vardır. Monitörün ince çerçeveleri olduğundan Xiaomi, çoklu monitör kurulumu için kullanılabileceğini önerir.

Donanım Özellikleri

  • Display 1A 23.8″ (inç) 16:9 oranlı
  • Full HD 1920x1080p IPS
  • Sağ, sol ve üst çerçeveler sadece 0.275 mm
  • Monitörün ağırlığı 4.2 kg
  • Mi Display 1A 60 Hz Görüntü hızına sahip
  • 250 nit parlaklığa sahip
  • 6 ms tepki süresi ve 178° görüş açısına sahip
  • (Display 1A) kontrast oranı 1000:1 ve 16.7 M renk sayısına sahiptir.
  • 3 monitörü yan yana 48:9 oranda tek ekran olarakta kullana bilirsiniz

(Display 1A) Giriş

(Display 1A) Üstünde bulunan girişleri resimde’de göründüğü gibi 1 adet Start Tuşu 1 Adet Power Güç girişi 1 Adet HDMI (High Definition Multimedia Interface) ve Son olarakta 1 adet VGA Girişi Bulunmaktadır.

Kutu İçeriğinde Neler Bulunmakta ?

Mi Display 1A kutusunun içinde monitöre ek olalar içinden çıkanlar. Kullanım kılavuzu, 12V 2A adaptör ve HDMI kablosu da yer almaktadır. Böylelikle diğer bir masraf olarak HDMI kablosu veya VGA kablosu almak zorunda kalmazsınız.

Türkiye’ye Gelecek Olan Fiyatı nedir ?

Türkiye’ye Geldikten Sonra ( Display 1A ) Monitörün Fiyat Performansı Tahmini Olarak 450₺ ile 600₺ KDV Dahil olmak üzere fiyat Verileceği düşünülüyor.

Bu tarz yazılar için Teknoloji Haberleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Ortalama: 5]
Avatar

{kamilmutlu}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir