Kapat
Diğer 0

Kutsal Federaller Hakkında Bilgiler

Kutsal Federaller Hakkında Bilgiler

Son zamanlar da adını sıkça duyurmaya başlayan Kutsal Federaller hakkında detaylı bilgiler yazımızda olacaktır. Amaçları ve ne yaptıkları, kim tarafından kurulduğu gibi bilgiler sizlerle.

Kutsal Federallerin Amaçları

Asıl amacı sosyal medya üzerinde kaliteli içerikler oluşturmaktır. Bir çok sosyal ağda hesapları bulunmaktadır. Ayrıca bu kuruluşta kendilerine ait web siteleri de mevcuttur. Her platformda daha iyi bir seviyede olmak için kendilerini sürekli geliştirmekteler. WhatsApp grupları sayesinde kendi kitlesiyle bire bir iletişim kuran bir yapıdır.

Rakip olarak gördükleri birileri yoktur. Her dine, Felsefe görüşülerine, ırka ve soya saygı duymaktadırlar. Şu an da Youtube ve Instagram üzerinde paylaşım yapmaktadırlar.

Kutsal Federaller Kim Tarafından Kuruldu

Sosyal medya ile çalışmalar yürütmekte olan Kutsal federaller ekibi bu grubu 2019 yılında ilk olarak WhatsApp üzerinde sadece sohbet amaçlı kurmuşlardı. Ancak gelişen ekip ve yeni fikirlerle farklı projelere imza atmaya başladılar. 01.06.2019 Tarihinde Ahmet KARA tarafından kurulmuş ve daha sonrasında ise Kamil MUTLU ile iş birliği yapılarak yeni projelere yelken açılmıştır.

Kutsal Federaller Sosyal Medya Hesapları

Eğer sizde sosyal medya hesaplarını takip etmek isterseniz aşağıda ki bağlantılardan yararlanabilirsiniz.

Instagram Kutsal Federaller

Youtube Kutsal Federaller

Twitter Kutsal Federaller

Facebook Kutsal Federaller

Bu tarz yazılar için diğer kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Ortalama: 5]
Avatar

{kamilmutlu}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir