Kapat
instagram gizli profili görme
Android Uygulamalar 0

Instagram’da Gizli Profili Gösteren Uygulama

67% Ortalama Puan

Uygulama Derece Puanı

Sizler için inceledik ve puanımızı verdik

Uygulama Puanı
%67

Merhabalar arkadaşlar hemen hemen Her gün İnstagram ile alakalı yeni bir uygulama ortaya çıkıyor. Son olarak Postegro isimli program, gizli İnstagram hesaplarını açtığı iddiasıyla ortaya çıktı. Peki bu uygulama nasıl çalışıyor? Ve nasıl indiriliyor? gizlenmiş instagram Profillerini takip etmeden nasıl göre biliriz sizin için araştırdık hadi gelin bir bakalım !

İnstagram Gizli Profil Nasıl Bakılır !

Biliyorsunuz ki instagram Gizli Hesapları Takip Etmeden Asla Resimleri veya Videoları göremeyiz ! Bu nedenle gizli profilleri ya takip edeceğiz yada umudumuzu keseceğiz ! Tabi’ki bizde Çare Tükenmez bununda çözümünü bulduk ve bu uygulama ile kesin çözüme ulaşacaksınız. Yapmanız gereken tek şey Instagram’da Gizli Profili Gösteren uygulama yı indirdikten sonra hesabınızla giriş yapmanız ama size tavsiyemiz kullanmadığınız bir instagram hesabı açmanızdır. böylelikle hem hesabınız güvende olur hemde işiniz garanti olur. öncelik yeni bi hesap oluşturmak sonra uygulamayı indirmek olsun ardından indirdiğiniz uygulamadan açtığınız hesap ile giriş yapmak olsun.

Instagram’da Gizli Profili Gösteren Uygulama Özellikleri

İşte Özellikleri

  • Kolayca instagram profili arama imkanı sunar.
  • İnstagram profili önermek ve Takip numarasını önerir.
  • İnstagram profilinin kullanıcı adını tam görüntüleyip kopyala’ya bilirsiniz.
  • profil resmini Hd kalitesinde indire bilirsiniz .
  • İnstagramda canlı yayınları kaliteli kaydede bilirsiniz.
  • İstediğiniz Profilleri Göre bilirsiniz.
  • gizli profilleri takip etmeden görebilirsiniz.
  • gizli hikayeleri görebilirsiniz

Önemli Detayları

Postegro’nun birkaç özelliği bulunuyor. Gizlice başkasının hikayelerine bakma, İnstagram’da profilinize bakanları görme ve en bomba özelliği ise kapalı İnstagram profillerini açma. Oldukça basit bir arayüze sahip olan Postegro, aşırı şekilde reklam içeriyor. Instagram’da Gizli Profili Gösteren Uygulama yı kullanmak için de İnstagram ile giriş yapmak şart. Uygulamanın basit bir özelliği ise kişilerin profil resimlerini büyük gösterme. Türkçe dil desteğine sahip olan Postegro’nun tüm özelliklerinden faydalanmak için güncel sürümünü kullanmak çok önemli.

Instagram’da Gizli Profili Gösteren Uygulamayı nereden indire bilirim ?

Su an ücretsiz olan uygulama ileride değişiklik göstere bilir mesela belirli bir ücret karşılığında sunula bilir. onun için ücretsiz olan Postegro uygulamasını Alta bıraktığımız linkten indire bilir. Bizlerin’de bu bilgi için Aşağıda belirtilen derecelendirme puanı verebilir Yorum yapabilirsiniz.

Uygulamayı Buradan indirin !

Bu tazda ki yazılar için tıklayın.

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Ortalama: 5]
Avatar

{kamilmutlu}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir