Kapat
Sosyal Medya 0

Instagram Bilinmeyen Özellikler

Oldukça yoğun bir şekilde kullanmış olduğumuz Instagram uygulamasında bilmediğimiz onlarca özellik mevcut. Sizde bu yazı sayesinde bir çok özelliği öğrenerek daha verimli uygulama kullanımı yaşayabilirsiniz. Bu yazı da genellikle bilinmeyen özelliklere yer verilmiştir.

Özelliklere geçelim ;

Instagram Bilinmeyen Özellikler

Instagram Filtrelerini Favori Yapma Özelliği

Bu özellik sayesinde paylaşımlarınızda kullanabileceğiniz filtre türlerini en hızlı şekilde bulabilirsiniz. Instagram Bilinmeyen Özellikler denildiğinde ilk akla gelen özelliklerden bir tanesinidir.

Gönderileri Sessize Alma Özelliği

Paylaşımlarını görmek istemediğiniz bir kişiden takipden çıkmadan paylaşımlarını görmeyebilirsiniz.

Düzenlenmiş Fotoğrafla Orijinal Fotoğrafı Karşılaştırmak

Yeni çekilen bir fotoğrafı genellikle herkes düzenleyerek paylaşır. Düzenlenmiş ve daha önceki hali ile karşılaştırmak ise ınstagram uygulamasında mevcuttur. Bu özellik sayesinde düzenleme önce si ve sonrasını karşılaştırabilirsiniz.

Paylaşımları Tam Ekran Olarak Görüntülenmesi

Paylaşımlarınızı tam ekran görebileceğinizi biliyor muydunuz ? Bunu Instagram ile yapabiliyorsunuz. Ve oldukça basit bir şekilde.

Instagram Veri Tasarrufu

Sık kullanılan uygulamalar bataryadaki enerjiyi daha fazla tüketmekte. Bu konuda Instagram ayarları ile daha az şarj tüketimi sağlayabiliyorsunuz.

Instagram Hikayeler’de Gizli Etiket

Takipçi kasmanın ve profil ziyaretçisi arttırmanın en kolay yöntemi olan hikayelerdeki etiketleri gizlenebiliyor. Sizde bu yöntemi kullanarak etiket gizleyebilirsiniz.

Instagram Yorumları Kapatma

Paylaşımlarınıza belirli kişilerden yorum gelmesini istiyorsanız, ve ya hiç kimsenin yorum yapmasını istemiyorsanız bu özelliği kullanabilirsiniz.

Instagram Renk Planetini Kullanma

Hikayelerinizi daha canlı yapabileceğiniz bir çok renk planeti var. Bu Planetleri kullanarak daha şık hikayeler elde edebilirsiniz.

Instagram Hakkında Bilgiler

Instagram kurulduğu günden bu yana bir çok kullanıcıya, markaya ve şirkete ev sahipliği yapmıştır. Sürekli geliştirilen özellikleri ile her yaştan kitlenin kullanımına uygun hale gelmeyi başarmıştır. Şu an neredeyse Instagram hesabı olmayan birisi yoktur. Rakibi yok denecek derecede kullanım oranına sahip bir uygulama olarak bilinir. Bu uygulamayı yerinden sökecek bir proje şu ana kadar geliştirilmemiştir.

Instagram hakkında daha fazla bilgi arıyorsanız konuyla ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz derecelendirme yaparak katkıda bulunabilirsiniz. Yazı içerisinde eklenmesini istediğiniz bölümler var ise yorumlarda belirtebilirsiniz.

Instagram kategorisi ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 3 Ortalama: 5]
Avatar

{kamilmutlu}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir