Kapat
Teknoloji 1

Huawei Mate 40 Tanıtıldı mı ?

Çin tarafından üretilen Huawei cihazlar oldukça beğeniliyor ve satın alım hızı tüm engellere rağmen durdurulamıyor. Google ile iş birliği içerisinde olan ve yollarını kısa süre ayıran Huawei yeni cihazlarını ne zaman tanıtacak ? Sıra Huawei Mate 40 akıllı telefonunda. Huawei Mate 40 Tanıtıldı mı ?

Son günlerde merak konusu olan Huawei Mate 40 cihazı ne zaman tanıtılacak detaylarıyla haberimizde.

Huawei Mate 40 Ne Zaman Tanıtılacak ?

Son zamanlarda gözler Huawei şirketinin yeni akıllı telefonu olan Huawei Mate 40 adlı modelinde. İnternet üzerinde sızmış olan bazı görseller bize cihazın nasıl olacağı hakkında fikirler sunabiliyor. Mate 40 Ne Zaman Tanıtılacak sorusuna cevabı bu yazıda veriyoruz.

Geçmişte de internet görselleri ile bire bir cihazlar oluyordu. Huawei pandemi döneminde de hız kesmeden çalışmalarına devam eden bir şirket.

Peki Huawei Mate 40 tanıtıldı mı ?

Şu an cihaz tanıtılmadı ancak en kısa sürede tanıtılması bekleniyor. Cihaz müşterilerini cezbediyor ve insanlar merak içinde her gün bu konuyu araştırıyor. Fiyat olarak ülkemizi baz aldığımızda ekonomimize göre 4.000₺ altı bir cihaz olmayacağına kesin gözüyle bakabiliriz.

Huawei Mate 40 Fiyatı Türkiye’de Ne Kadar Olacak

Henüz resmi bir fiyat yok ancak 4.000-5.000 ₺ altında bir cihaz olmayacağından emin olabilirsiniz. Akıllı telefonlara ek vergi getirilmesiyle beraber artık akıllı telefon fiyatları daha da pahalı bir hale geldi.

Bu yüzden Huawei cihazlar da normalden pahalı fiyatlarda ülkemizde satışta olacaktır.

Huawei Mate 40 Özellikleri Neler ?

Cihaz tanıtılmadığı için şu anda özellik açısından bir bilgi veremiyoruz. Tanıtıldığında web sitemizde cihaz özelliklerini bulabilirsiniz.

Bu tarz yazılar için teknoloji kategorisine bakabilirsiniz.

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 2 Ortalama: 5]
Avatar

{kamilmutlu}

“Huawei Mate 40 Tanıtıldı mı ?” üzerine 1 yorum

  1. Avatar mehmet dedi ki:

    gerçekten merak ediyorum acaba nasıl bi cihaz bizi bekliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir