Kapat
Android Uygulamalar 0

Evde Para Kazandıran Uygulama !

72% Ortalama Puan

Para Kazandıran Uygulama

Evde para kazandıran uygulama derecelendirildi

Uygulama puanı
%72

Merhaba arkadaşlar sizlerde artık kendinizi hiç yormadan sadece yorum yaparak veya görevleri tamamlayarak nasıl para kazanılır. Oturduğunuz yerden nasıl gelir elde edilir Anlatacağız.

Uygulamadan Nasıl Kazanırsın ?

Biliyorsunuz ki Covid-19 Hastalığından sonra evlerimizden çıkamıyoruz. bu süreçte işimize’de gidemiyoruz. Bu nedenle evde para kazanmanın yollarını aramakla birlikte evdeyken neler yapıla bilir ? internet’ten nasıl para kazanılır ? ufakta olsa nasıl gelir elde edilir pek fazla bilgimiz bulunmamaktadır. Bizler sizin için Bir çok para kazanma uygulamaların arasından seçtiğimiz bu uygulama gelir elde etmek için mükemmel bir platformdur. Yorum yap para kazan Uygulaması ile Sizlerde evinizde Gelir elde edebilirsiniz.Bu uygulama ile iş yerinde Bilgisayar başında Telefonda kısacası İnternetin olduğu her noktada para kazana bilir. kesintisiz gelir elde edebilirsiniz. Bu uygulama Kazandığınız bakiyenizi basit bir şekilde çekme olanağı sağlamaktadır. Papara AkBank Enpara.com ziraat bankası vakıf bank gibi bankalardan ödeme alabilirsiniz.

Bu Uygulamanın Özellikleri Nelerdir ?

Bu uygulamada Youtube Facebook Google play ve benzeri görevleri yaparak belirli bir ücret alıyorsun. Peki bu sistem nasıl kazandırıyor kardeşim ? Der gibisiniz . Haklısınız’da Hemen Anlatıyorum. Sistem çalışma mantığı şu şekildedir. Örnek vermek gerekirse youtube’de yorumlarınız az ise veya yetersiz ise yorum satın alıyorsunuz Nasıl’mı ? yorum yap para kazan uygulamasına giriş yapıyoruz. üyelik oluşturuyoruz. ve bakiye yüklemesi yapıyoruz.Bakiye yüklemesi yaptıktan sonra bütçemize göre Görev yapacak arkadaşlara Görevlerini yaptıktan sonra para aktarımı sağlanıyor örnek vermek gerekirse uygulamaya yüklediğim bakiye ile vereceğim görevleri yapan kişiler yatırdığım bakiyeden parasını almaktadır. Neredeyse 10 Bin Üyesi bulunan Güncel Görevleri 32.000 yakın Bu uygulamayı kullanmanızı tavsiye ederim.Google play story’de indirme sayısı 5.000+ geçkin

Peki Bu Uygulamada Neler Var ?

  • Google Play Yorum Hizmeti
  • Youtube Yorum Hizmeti
  • WordPress Yorum Hizmeti
  • App Store Yorum Hizmeti
  • Google Maps Yorum Hizmeti
  • TripAdvisor Yorum Hizmeti
  • Zomato Yorum Hizmeti
  • Google Anahtar Kelime İle Arama Hizmeti
  • İsterseniz Görevi Siz Belirleyin

Uygulamayı İndirmek isterseniz Aşağıda bıraktığımız linkten ulaşa bilir indire bilirsiniz.

Uygulamayı Buradan İndire bilirsiniz !

Bu tarz yazılar için Android Uygulamalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 5 Ortalama: 4.8]
Avatar

{kamilmutlu}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir