Kapat
Teknoloji 0

En Hızlı İnternet Servis Sağlayıcıları 2020

En Hızlı İnternet Servis Sağlayıcıları

Ülkemiz koşullarında internet hızları düşük seviyelerde seyretse de bazı sağlayıcılar hız konusunda daha verimli olabiliyor. Tercih edebileceğiniz ve müşteri memnuniyeti yüksek olan bazı sağlayıcıları bu yazımızda listeledik.

Sizde bu haberde ki sağlayıcılar ile görüşme yaparak evinizde, iş yeriniz de ve ya tatilde daha hızlı internet kullanımı yaşayabilirsiniz.

İnternet kullanan milyonlarca ev var ve neredeyse genel hızlar 16 Megabit ve 25 Megabit aralığında değişim gösteriyor. 16 Megabit’e kadar olan hızlar DSL ve ADSL sınıfına giriyor. 16 – 25 Megabit aralığında ki hızlar ise VDSL teknolojisini kullanıyor.

Eğer adresinizde VDSL – Fiber destekli bir alt yapı mevcut ise 100 Megabit’e kadar hız almanız mümkün olabiliyor.

Ülkemizde hizmet veren bazı sağlayıcılar VDSL alt yapısını daha verimli kullanarak uygun fiyatlarla 100 Megabit’e kadar hız almanızı sağlıyorlar.

En Hızlı İnternet Servis Sağlayıcıları Hangileri ?

Sizde evinize ve ya iş yerinize bir internet bağlatmak istiyorsunuz ancak bu konuda hangi sağlayıcıyı seçeceğinizi tam olarak bilmiyor ve emin olamıyorsanız sizin için fiyat listeleri ve özellikleri ile birlikte En Hızlı İnternet Servis Sağlayıcıları tablosunu hazırladık. Hemen aşağıda hızlı internet sağlayıcılarına ait bilgi tablosunu görebilirsiniz.

ŞİRKETFiyatHIZSÖZLEŞME
TÜRK NET85₺16/100 MBPSYOK
MİLLENİCOM99₺100 MBPSYOK
NETSPEED63₺35 MBPSYOK
SUPERONLİNE99₺ 25 Mbps Fiber İnternet 18:00 – 06:00 arasında 100 Mbps HızındaVAR

En uygun fiyatlarla hızlı hizmet alabileceğiniz 4 adet servis sağlayıcı şirket listelenmiştir. Superonline şirketi bir çok paket sunmaktadır ve fiyat açısından değişiklik gösterebilmektedir. Türknet şirketi ise tek paket halinde 100 MBPS’e kadar hız verebilmektedir. Millenicom şirketi ise farklı paketler ve fiyatlar ile hızlı internet hizmet sunan bir diğer şirkettir. Netspeed şirketi ise belirli fiyat aralıkları ile uygun ve hızlı hizmet sunan şirkettir.

Tavsiye Edilen İnternet Paketleri

Eğer bizim tavsiyemiz üzerine bir paket alımı yapmak isterseniz Türknet firmasını tercih etmenizi öneririz. Tek paket ve tek fiyat ile hizmet veren bir şirkettir. Diğer firmalara göre daha uygundur. Ayrıca Millenicom şirketi aynı şekilde hizmet vermektedir. Bu iki sağlayıcı işinize yarayabilir. Bulunduğunuz konuma göre alt yapınızda ki kalite ile alacağınız hızlar değişim gösterebilecektir.

Hiç bir sağlayıcıdan garantili hız almanız mümkün değildir. Ancak alt yapınız kaliteli ise beklediğiniz hızları alabilmeniz mümkün olacaktır.

Bu yazıya yorum yaparak soru sorabilir ve düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bizi Google News üzerinde takip ederek son yazılarımızı anlık görebilir ve okuıyabilirsiniz. Bu tarz yazılar için teknoloji yazıları kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Google News Takip Et

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Ortalama: 5]
Avatar

{kamilmutlu}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir